27 Şubat 2018 Salı

Üç boyutlu el izi yapımı | Video


Üç boyutlu el izi yapımı
Üç boyutlu el izi yapımı
Merhaba. Favori haline gelen ve genelde sevgili ve evli çiftlerin uyguladığı üç boyutlu el izi eskilerde bebek ayak izi olarak çok meşhurdu. Şimdilerde biblo olarak evlerimizde çoktan yer almaya başladı.


Sizde bu üç boyutlu el izinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız. İnternette rastladığım bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. ben bu videodan yararlandım. İster eşinizle ister bebeğinizle güzel hatıralar oluşturabilirsiniz. En hoşlandığım nokta ise el izlerinin ve yüzük izinin çıkması oldu. Ömürlük hatıra doğrusu.
Üç boyutlu el izi yapımı
Üç boyutlu el izi yapımı

Malzeme konusunda öyle pahalı malzemeler kullanılmıyor. Diş hekimlerinin kalıp almada kullanıldığı aljinat ile de yapabilir veya el ve  ayak izi kiti olarak internette birçok ürün satılıyor. Hazır olarakta bu kitleri alabilirsiniz.

Uzun uzun anlatmak istemiyorum. Video da üç boyutlu el izi konusunda oldukça detaylı anlatım var. Alt yazısı ve malzeme listesi de mevcut. İyi seyirler ;)

Sevgilerle...

Merve'nin evinden...

4 yorum:

  1. İlk gördüğümde nasıl yapıldığını çok merak etmiştim. Videoyu izleyince çok da zor değilmiş. Üstelik çok güzel gözüküyor :))

    YanıtlaSil
  2. blog takip etkinliğinden geldim. Sanırım beni izlemeye almamışsınız

    www.lerzankaradan.com

    YanıtlaSil